Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francisco | Gómez | Antoni | 1915 | Campesino | BDST 12 | |||
José | Palacios | Antoniano | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 38 | |||
Juan | Pallares | Aparecio | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Francisco | Palomares | Aparicio | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Vicente | Ruena | Aparicio | 1915 | * | BDST 12 | |||
Domingo | Aparicio | Aparicio | 1915 | Molinero | BDST 12 | |||
Ramón | Aparicio | Aparicio | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Miguel | Jara | Aparicio | 1915 | chófer | BDST 14 | |||
Antonio | Sánchez | Aparicio | 1915 | Albañil | BDST 14 | |||
Juan | Mezo | Apraiz | 1917 | * | BB.TT. 3 | |||
Enrique | Martínez | Aragó | 1915 | Agent. Comercio | BDST 12 | |||
José | Izaguirre | Arambarri | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Jesús | Mendía | Aramburu | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Ceferino | Romero | Arana | 1915 | Herrero | BDST 14 | |||
Cecilio | Perez | Aranburo | 1916 | forjaria/forjador | BDST 38 | |||
Antonio | Serrano | Aranda | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Francisco | Torres | Aranda | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Melitón | Mariblanca | Aranda | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Oliverio | Fernández | Arango | 1916 | - | BB.TT. 106 | |||
Ángel | Atienza | Arbillos | 1916 | pedikuroa/callista | BDST 38 | |||
Victor | Garrido | Arce | 1915 | Pastor | BDST 13 | |||
Luciano | Aldaluz | Arciteo | 1916 | okina/ panadero | BDST 38 | |||
Cecilio | Lirondo | Ardanaz | 1918 | Obrero | BDST 14 | |||
Agustín | Zaballa | Ardaso | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
Francisco | Moreno | Ardura | 1915 | Electricista | BDST 13 | |||
Gregorio | Sierra | Arena | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Alfredo | Santín | Arenal | 1916 | denda-saltzailea/dependiente | BDST 6 | |||
Juan | Modrego | Arenas | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Valentín | Pérez | Arenas | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Julián | Gaviria | Aresti | 1916 | doitzailea/ ajustador | BDST 38 | |||
Doroteo | Gómez | Arévalo | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Ignacio | Lizaguirre | Argoti | 1917 | Dependiente | BDST 14 | |||
Valentín | Parrondo | Argüelles | 1920 | * | BB.TT. 3 | |||
Luís | Prendes | Argüelles | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Santos | Villafos | Argulo | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Luis | López | Arias | 1915 | - | BB.TT. 106 | |||
Manuel | Alvarez | Arias | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Ricardo | Martín | Arias | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Saturnino | Prieto | Arín | 1915 | Jornalero | BDST 14 | |||
Antonio | Tejero | Aristizábel | 1916 | Pintor | BDST 13 | |||
Brígido | Jiménez | Ariza | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Garrido | Armenteros | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Mario | Fernández | Armiella | 1917 | - | BB.TT. 106 | |||
Nieves | Romo | Armonáriz | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Julio | Barrena | Arnaiz | 1915 | carpintero | BDST 14 | |||
Daniel | Pérez | Arnal | 1916 | Bombonero | BDST 14 | |||
José | Linares | Arnau | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Juan | Lluch | Arola | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Agustín | Ortiz | Arona | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
José | Sardón | Arranz | 1918 | * | BB.TT. 100 |